נשים בעד אבהות

נשים בעד אבהות היא קבוצה בפייסבוק של נשים הנפגעות כתוצאה מהמעמד העודף של נשים גרושות היכולות להעליל על גברים עלילות שווא, ולנתק את כל המשפחה המורחבת, לרבות סבתות, דודות, חברות ונשים שניות של הגברים בגירושין, העומדים בדד מול מערכות המתייחסות אליהם כפושעים על לא עוול בכפם.

להלן המניפסטו:  הקבוצה הוקמה בכדי להציף את מצוקת האבות ולשים את האבהות במקום מכובד וראוי לטובת אחריות הורית משותפת ממנה יינק הילד שלווה, חוסן נפשי והערכה עצמית. אהבה וכיבוד הורים ובני זוג לעתיד.  במיוחד לבנו עם האבות הגרושים הטובים, הנורמטיביים, שכל מה שהם רוצים זה להמשיך להיות הורה מעורב בחיי הילדים המשותפים ולחבק אותם, אך מוצאים עצמם לפתע אורחים לא רצויים בחייהם, הופכים לכספומט מהלך…

הקשר והמגע עם הילדים נמנע מהם הן ע"י חלק מהאמהות שמנכסות לעצמן את הילד המשותף כאילו היה חפץ … והן ע"י מערכות הרווחה, השיפוט, המשטרה.  הבנים שלנו ושל המדינה שהפכו אבות, שהיו עד כה טובים לטייס, טובים למות בקרבות, טובים לשלם מיסים, טובים בשביל להתחתן איתם, לפרנס, מספיק טובים לקחת את הילד לקו"ח, לג'מבורי, לסופרמרקט, לטייל עם עגלת תינוקות, לחתל…

מדוע לפתע הפכו הבנים שלנו למיותרים? שקופים?  לנרדפים כאחרוני הפושעים ע"י המשטרה עקב תלונות כזב של נשים ואמהות שרוצות לנקום או להשיג יתרונות בתהליך הגרושין?

את זה אנו כנשים הוגנות רוצות לשנות ומצפות שתצטרפי אלינו לא רק בלייק, לפעילות ממשית. בשלב זה נתחיל בפעולת הסברה ארצית מהמקלדת בבית. עם הזמן נגיע אל הח"כים, קובעי המדיניות והתקשורת. ולא נרפה מהם.  כי הילד זקוק לאמא-זקוק לאבא. ולא לאבא שצריך לרצות קודם את אמא בכדי להתקרב לילד שלו.  ילד צריך את האבא היחיד שיש לו כמות שהוא, על יתרונותיו וחסרונותיו.  מבחינתו של הילדים אין צורך באבא מושלם וצמוד, רק אבא.  מה עוד שאנו לא רואים הרבה אמהות שהן כליל השלמות בעצמן, אך מלאות טענות כרימון לאקסים שלהן. בין אם טענותיהן מוצדקות או לא – שום דבר לא מצדיק הרחקת אבא מילדו, ובעיקר לא את הרחקת הילד מאבא שלו.  זה כמו לקחת ממנו את היקר מכל, לא משנה איזה הורה גוזלים ממנו, בשני המקרים זו מכה ניצחת, נצחית וחור בנשמה לכל החיים. גם אם הם לא תמיד מראים את זה בילדות, בכדי לא להעציב את "אמא יקרה".

יש בקבוצה זו נערים, נערות, אנשים בוגרים שמספרים איך הפנימיות שלהם חרבה עד עצם היום הזה מרוב געגועים לאבא שלא היה חלק מהחיים שלהם, שעזב, שנעלם. אם מרצונו ואם מאילוצים שונים.
"נשים בעד אבהות"    https://www.facebook.com/Women.support.fatherhood

האזינו לשיחה של מאיה אבימור עם נתן זהבי:  "מאזינה: "יש נשים הנמצאות בהליכי גירושים שמגישות תלונות שווא כדי להשיג יתרונות".  המאזינה מספרת על 'נשים בעד אבהות', עמוד חדש שנפתח בפייסבוק, שמטרתו להגן על גברים הנמצאים בהליכי גירושים: "לנשים יש חסינות על תלונות שווא ולפעמים הן מנצלות את התקנות"  נשים בעד אבהות אצל זהבי עצבני 24/3/2014

קבוצת "נשים בעד אבהות" פנתה לח"כ ציפי לבני שרת המשפטים ב 13/3/2014, וציפי לא ענתה.  זו הפנייה:  "כחודש ימים עברו ועדיין אין שום מענה ענייני לפנייתנו בענין ביטול תקנה 2.5 וביטול חוק חזקת הגיל הרך.  אנו כנשים, אמהות סבתות ונערות שכמהות לאבא שהלך מ"רצון" או באילוץ, שמנו לנו למטרה להציף את מצוקת האבות הגרושים שמדירים רגליהם מחיי הילדים המשותפים בחסות חוקים דרקוניים מיושנים שאין להם מקום בארצנו.  שהרי כולם הינם בנינו.

במדינת ישראל מתרחשת שואת אבות בשם הקלישאה החצופה "טובת הילד", אלא שאין זה סיכול ממוקד רק של האב, זהו פיגוע משפחתי המוריד ביגון שאולה גם את האמהות שבניהם בגרו הפכו לאבות, וגם את הסבים והסבתות שהנכדים נמנעים מהם.  שלא לדבר על מאות אלפי ילדי ישראל שהם יתומים מאבא חי שחווים טראומות של הסתה, חיים בקונפליקט של נאמנויות, שצריכים לרצות את האמא כי הם תחת "משמרתה" ותלויים בה נואשות… איזה דור שסוע גדל כאן?  כל משפחה שבה בנים חשופה לסכנה זו , ולא רחוק הזמן שהאסון הזה בחסות חוקי ישראל יגיע לפתח ביתם, שהרי אחוז הגירושין רק עולה.

פנינו לאחריות הורית משותפת ושוויון בהורות.  לכן אנו מפצירות בכם, אל תתנו לגופים אינטרסנטיים ולשיקולים זרים להשפיע עליכם, עשו את מה שצריך.  בטלו מיד את הנחיה 2.5 במיוחד את סעיפים 9 ו-10, שאינם עוזרים לנשים מוכות, להיפך.  הטיפול בתלונותיהן מושהה בגלל ריבוי תלונות כזב של נשים ואמהות שתופסות טרמפ על תקנה ארורה זו שנותנת חסינות מפני עבירה פלילית של תלונות כזב מצד נשים להשגת יתרונות בהליך הגרושין.

על חזקת הגיל הרך אין צורך להרבות במלים, בוטל בכל העולם, רק כאן משרד המשפטים משתף פעולה עם ארגונים פמיניסטיים קיצוניים שרוצים קודם להשוות תנאי הנשים בשוק העבודה ועד אז אין ביטול חוק חזקת הגיל הרך.  (איזו איוולת!!! מה הקשר??!! פרט לסחטנות שאיננה מובילה לתוצאות).  אנחנו בעד לפתור את כל הבעיות, אבל לא לפתור עוול בעוול חדש… איפה אנחנו חיים בחלם? לפעמים כך נדמה.

השיבו לנו את בנינו ונכדינו, השיבו את השפיות וזכויות בסיסיות.  כי להיות הורה זו זכות בסיסית לא רק של אמא. יש פה אבא שכל ילד כמה לו.   יותר מדי אבות נורמטיביים נענשים רק כי הם לא מוכנים לוותר על הילדים שלהם. די!.  ………………..כאמור, גבעת ציפי לבני אינה עונה.

 

 

 

בתקשורת

4/14/2014 – ראיון אצל גבי גזית:  "נשים לטובת אבות שנותקו מילדיהם – "מדובר בסיפור זוועתי שמתבצע בחסות החוק"מאיה אבימור, מייסדת קבוצת הפייסבוק 'נשים בעד אבהות', מספרת על הקבוצה שמטרתה להגן על גברים שהוגשו נגדם תלונות שווא על-ידי הגרושות שלהם. בהמשך מצטרף לשיחה אמיר שיפרמן, מייסד ארגון א' זה אב – "הגענו למצב שעלינו להוכיח את האבהות שלנו"

http://103fm.thepost.co.il/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=GDEGKK&c41t4nzVQ=EE

22/4/2014 – ראיון עם מאיה אבימור בפורטל החדשות של נתניה, כתבתו של אבי מוססקו:

נשים למען גברים ואבות המודרים מחיי ילדיהם    

נשית למען  גברים  ואבות  המודרים  מחיי ילדיהם       
 
מאת: אבי מוססקו"כל  בן  זכר  היאורה  השליחוהו   וכל  בת  תחיון". זו  לא  הגדה  של  פסח  זו  המציאות   של  גברים  ואבות  רבים  היום  בישראל, כך  לפי  נשות  קבוצת  הפייסבוק "נשים בעד אבהות".

מאיה אבימור  מייסדת   הקבוצה  רואיינה לאחרונה  בתכנית  הרדיו של  נתן  זהבי  וגבי גזית, דבריה  גרמו לתגובות  נסערות  ופניות  רבות של  אבות ומשפחות  במצוקה  עם סיפורים  אישיים  מסמרי  שיער, המתרחשים  לאבות ילדים ובני  נוער,   רק בגלל שאבות בתהליכי גירושין   נאבקים  על זכותם להמשיך   להיות  הורה  לילד  המשותף.
מאיה: "הזוועה  בהתגלמותה  מתרחשת  לטובי  בנינו  על ידי  המדינה  על  כל  מערכותיה. משפחות שלמות  נהרסות, אבות  גרושים  מגיעים למצבי  ייאוש  עד  כדי  התאבדות, בגלל שמונעים  מהם  את  הילדים ומעבירים  אותם  גהנום  מערכתי  ומשפטי   בניסיונם  להשיג  זכות  בסיסית  זו".

עד כדי כך,  עד כדי  התאבדות של  גברים ואבות ?
"לאחרונה  הוכרו  האבות  הגרושים   על ידי   המערך הפסיכולוגי  הארצי  כקבוצת בסיכון  מאחר  ומתוך  500 מתאבדים בשנה  כ-300  מהווים  אבות  גרושים או בתהליכי  גירושין,  רובם  אבות  שהדרך אל  הילדים  שלהם  נחסמה  על ידי  האקסיות  בעזרת  חוקים  דרקוניים  שהגיע  הזמן  לבטלם".

מה מטרות  הקבוצה  "נשים בעד אבהות"?
"מטרותינו  העיקריות  הנה  הסברה והעלאת המודעות הציבורית למצוקת האבות הגרושים הנורמטיביים, שכל פשעם הוא שהם לא רוצים להתגרש מהילדים שלהם, להיפרד מהם, להדחק הצידה מחייהם ובשל כך הם נמעכים ונרדפים כעדת כלבים שוטים על ידי המדינה, מערכת המשפט, הרווחה, המשטרה, על ידי חלק מהנשים והאמהות הגרושות, המציפות את המשטרה ב-'תלונות שווא' הרסניות, לחייהם של האבות והילדים, הכל  במטרה   להשיג יתרונות בתהליך הגירושין".

מה  עונשה  של  אישה  המגישה  תלונת  כזב  ועלילות שווא  נגד  בן  זוג או  אבא של  ילדיה  בכלל, או  במהלך  תהליך  הגירושין, בפרט?
"אין עונש. הן פטורות   על פי  תקנה  2.5  של  הפרקליטות.  התקנה  הזו  נותנת  חסינות מפני  תלונות  כזב וצריכה לעבור  מן   העולם, או לפחות  חייבים לשנות את  סעיף 9  ו-10  המציע,  שאין לחקור  אישה   ואין לעצרה  בגין  תלונת  שווא  .

לכן גם  ישנם  עורכי  דין  שממליצים  ללקוחות  שלהם  להשתמש  בפרצה  זו  ולהרוויח  בגדול במהלך  תהליך  הגירושין. שכן,  האבא  הנורמטיבי  שמוותר  כמעט  על  כל  רכושו  למען  ילדיו לא מוכן  לוותר  על  להיות אבא לילדים  שלו   ורק  בשל  כך   מופקר  על  ידי המדינה  מערכותיה  וחוקיה".
מאיה,  האם  הקבוצה   "נשים  בעד  אבהות" תאבק  לביטולה  של  תקנה  2.5  שנותנת  חסינות  לתלונות שווא המוגשות על ידי  נשים ואמהות    נגד  גברים ואבות  ?
" כן, בהחלט.  אם  יצטרפו  אלינו  מספיק עורכי  דין ואנשי  מקצוע  מתוך  המערכת   שיהוו  צוות חשיבה  וביצוע למיגור  תקנה  בלתי  חוקית  בעליל. המטרה המקורית של  תקנה  זו  היתה  להגן  על  ילדים  מפגיעות מיניות  וכן  על  נשים  מוכות מפני  אלימות,   כאשר  המעורבים בזוועות  אלה   מבטלים   מתוך פחד  תלונות  ובגלל  זה  הופכים  למתלונני  שווא".

מה  יש לך  נגד  הפמיניסטיות ?
"אני  בעצמי פמיניסטית    ופעלתי  לזכויות  האישה  תחת  שולמית  אלוני  ז"ל, שעם  דעותיה הפוליטיות אינני  מסכימה,  אבל  מה  שקורה  בשנים  האחרונות הוא  שהפמיניזם  המקורי  הטוב  שחותר  לשיוויון ושחרור  האישה, הפך  לפמיניזם  דורסני,  שמוכן  לרמוס  זכויות  אחרות  כדי  להשיג  שיוויון לנשים. למרות  שהן  מכחישות את  זה , השטח  מדבר.  היום  הארגונים   הנשיים   השתגעו.   הם רוצים לפתור עוול  בעוול,  לרמוס  את  הגברים   כולל  הגברים  האיכותיים  הטובים  החפים  מפשע,. לא  בשבילי.  כולם  בנינו, אחינו, אבותינו  והחברים הכי  טובים  שלנו.  אמנם פסח  עכשיו  – אבל לא   נסכים  שכל  בן   זכר  היילוד  ישליכוהו  היאורה  וכל  בת  ייחיון".
תני  דוגמא  לפמיניזם  דורסני שהורס אבות ,מרחיק  אותם  מילדיהם  ומונע  מהילדים  אבא  מעורב  ופעיל בחייהם גם  לאחר פרידה או  גירושין.

"תראה,  יש  למשל  את   חוק  'חזקת  הגיל  הרך"  שהפמיניסטיות  נאחזות  בו.  חוק  זה  בוטל  כבר  כמעט  עשור  בכל  העולם, נמצא  שהחוק  הזה  הינו  חוק  מזיק, לא  רלוונטי, והוא  הוא לב  הסכסוך  בין  זוגות  העומדים בפני  גירושין.   על פי  חוק  זה  אין אחריות הורית  משותפת  ושיוויון  בהורות.   אישה  מקבלת  אוטומטית  את  הילדים   עד  גיל  6  למשמרתה, לאפוטרופוסותה  המוחלטת  ועל פיה  יישק  דבר. לא  משנה  אם  היא  כשירה להיות  אמא  או לא, לא משנה  שהאבא הוא  שלמעשה  מטפל ונימצא  יותר  עם  הילדים  והוא  אב  למופת. נתנו לאם  המתגרשת    כוח  אדיר  שהיא  ברוב  הפעמים מנצלת לרעה  עד  תום.  מנכסת  לעצמה  את  הילדים  כאילו  היו  חפץ  שקנתה  בשוק".

אז  במה  אשמים  אירגוני  הנשים הפמיניסטיות, שיש  נשים  שמנצלות לרעה  חוק קיים  לטובת  הילדים?
"אין כאן  שום  טובת  הילד.  זו  קלישאה  חצופה  שבשמה  מבצעים  פשעים חוקיים  נגד   הילדים. ממתי  טובת  הילד  היא  להרחיק ממנו  את  האבא.  נגמרו  זמני  המערות  כשהאבא  היה  צייד  והאמא  מלקטת עשבים עם עוללים על  הגב. היום  האבות  מעורבים לגמרי,  נשים  עובדות  ומתפרנסות,  העול פחות או  יותר  מתחלק. צריך  להתאים את החוקים לזמן אמת.  הארגונים  הפמניסטים  בארץ  אומרים: נכון  שהחוק  הזה  לא  נכון ולא  צודק,  אבל  אנחנו  לא  מוותרות  עליו  עד  שלא  יהיה  שיוויון  בשוק  העבודה.  אה ?  כמו  שאתם  שומעים….זה פמיניזם  רע  ודורסני".

ואיך  הקבוצה  שלך  "נשים  בעד אבהות"  פעלה  למען  יבוטל  חוק   חזקת  הגיל  הרך  שממרר לאבות וילדים  את  החיים  ?
"אנחנו  בתכתובת עם   שרת  המשפטים  ציפי לבני,  היא  יודעת  שהחוק  הזה  רע, אבל  היא שפוטה  של   הארגונים  הפמיניסטיים  הקיצוניים  שמפעילים  לובי  אדיר   בכנסת. כן  'מאכרים'  בשכר. מה  עשתה ?  עשתה  בחוק  שינויים קוסמטיים  שמקבעים מצב, מרעים  אותו,  עשתה  זאת  רק    כדי   לסתום  את הפה  לכל  המתנגדים  לחוק  זה והעבירה  לחברי  הכנסת  להחלטתם".

הייתי רוצה לחזור  איתך  לתקנה 2.5 של הפרקליטות  שמאפשרת  תלונות  כזב. האם  אכן  תקנה  זו  שנשים רבות  משתמשות  בה שלא  לשמה  מצילה  נשים  מוכות   ומעודדת  אותן  להגיש  תלונות  על  אלימות ?
"שאלה  כל כך   טובה.  בהחלט  שלא.  ידי  המשטרה  עמוסות עבודה , הם  לא  מבדילים בין תלונת  אמת  לתלונת שווא.   קודם  עוצרים   את הגבר או  האבא  שנגדו הוגשה  התלונה  אחר  כך  מתחילים   לשאול  שאלות.    כמחצית  התלונות שמוגשות  למשטרה על  אלימות של  בן  זוג,    הן  תלונות שווא  שקריות  ולכן  האישה  המוכה  לא  זוכה  לעזרה  מספיק  מהירה,  אין שום  ירידה   במספר   הרציחות  של  נשים  בידי   בני  זוג  אלימים".
ומה  קורה עם  האבות  הגרושים  החפים  מפשע  שנגדם  מוגשת  תלונת  כזב  על ידי  האקסית, הם  גברים  או  לא,  בסוף מתגברים  על  זה וחוזרים  לסדר  היום,  הלא כן ?
"מה  שקורה הוא  טרגדיה, חלקם  נכנסים  לדיכאון וייאוש  וגומרים  בהתאבדות. המדינה  הזו  מתעללת  בבניה, בושה  וחרפה. מדובר  באבות נורמטיביים  שעברו  בהצלחה  את  כל  מסלול  החיים  החל מלימודים וכלה שרות  צבאי, כאן  הם  נופלים.
זה לא  סיכול  ממוקד  של  האבא,  זה פיגוע  משפחתי  שגם  הסבא  והסבתא  וכל  המשפחה סובלים ממנו.  גם  מהם  נמנע   הנכד.  הם  רואים  בסבלו  והשפלתו  של  בנם, רואים את  הפרנסה ניזוקה, את  ההשפלה     ויודעים  שנגרם לו  עוול  ענקי  על  ידי   האקסית  וכל  מערכות  המדינה, אך   ידם  קצרה מלהושיע".

מאיה, את רוצה להגיד לי   שאבות  טובים  נורמטיביים , חפים מפשע  עוברים  תהליכים  כמו אחרוני  העבריינים?
"בדיוק  כך.   לפעמים  אני  מתביישת  להיות  משויכת למין  הנשי, ומאד  דואגת  לעתיד  הבנים  שלי, הנכד  שלי, אח  שלי  וכל  חברי. בנוסף, האבות שנעצרו בגלל תלונת כזב של האמא עוברים חקירות,  נלקחים מהם טביעות אצבעות,  דגימות רוק,  נפתחים כנגדם תיקים פליליים  שלעולם לא נמחקים ומהווים עבורם מכשול להתקדמות בחיים ובכך אף
מהווים מכשול ליכולתם לשלם דמי מזונות ו/או לכלכל את ילדיהם ואת עצמם. רבים מתדרדרים מורלית. איך לא?
תיקים אלה , תמיד יהיו אות קין על מצחו בכל  אשר יפנה, ללא אשמה  כי  תיקים אלה  לא  נמחקים.  רק  נסגרים. על מה ולמה האבות מוענשים ומשלמים את המחיר ? תחשוב  על  זה"

ומה קורה לילדים  בסיפור  הזה?
"זה  בדיוק  לב  העניין. הנקודה  הכואבת  ביותר , הילדים  נמצאים  במצב  מתמיד של קונפליקט  נאמנויות, נפשם  סובלת,  גם אם  עדיין  לא  ניכרים  סימנים  חיצוניים. הם תמיד  יתגעגעו להורה  החסר. ילד  יעשה  הכל  כדי לרצות  את  ההורה  עמו  הוא  חי  ובו תלוי  כל  קיומו ולכן  ילדים  מאד  קלים  להסתה.  אמא  שמשתמשת  בילד  שלה   לא אוהבת אותו  היא אוהבת  את  עצמה".

http://netanya.israelnow.co.il/%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%AA-%D7%9C%D7%9E%D7%A2%D7%9F-%D7%92%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%90%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%99-%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%94%D7%9D.html

צרו קשר עם מאיה אבימור בפייסבוק:  https://he-il.facebook.com/maya.avimor

13/11/2014 – נשים בעד אבהות התראיינו אצל גבי גזית, רדיו ללא הפסקה – נשים בעד אבהות – "לא ייתכן מצב שבו אחרי הגירושין הגברים פתאום לא כשירים לאבהות .  "לא רק הגברים הגרושים עצמם מוחים נגד נשים שלא מאפשרות להם להיפגש עם ילדיהם, ישנן נשים שאפילו הקימו תנועה התומכת בגברים הללו. מיכל כהן-זמיר, פעילה בתנועה 'נשים בעד אבהות', מספרת על פעילותן".  מאיה אבימור:  "התעמרות מערכות מדינת ישראל באבות הגרושים, רק כי הם לא מוכנים לוותר על הילדים שלהם היא פשע נגד האנושות..  ציפי לבני , תתעוררי ותעשי מה שצריך…כמו בכל העולם הנאור, בטלי את החוק הסכסכני – חזקת הגיל הרך – ואל תהיי עבד לאירגוני נשים קיצוניות שרוצות לתקן עוול אחד בעוול שני….מוזמנים מוזמנות לבקר בדף שלנו ולהשאר איתנו".

https://www.facebook.com/Women.support.fatherhood?fref=nf
http://103fm.maariv.co.il/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=GEIMDG&c41t4nzVQ=EE

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *