הלשכה לסיוע משפטי מחבלת בביטול חזקת הגיל הרך

Print Friendly, PDF & Email

1/8/2011 – הלשכה לסיוע משפטי, במימון משרד המשפטים, מתגייסת לפמינזם הצבוע, במלחמתם בהורות שווה, ועמדתם היא שלא לבטל את חוק חזקת הגיל הרך. בכתב העת החדש של הסיוע המשפטי,במאמר מגעיל ודוחה של עו"ד אמנון גבעוני, ראש מדור מעמד אישי, הלשכה לסיוע משפטי- מחוז חיפה, הוא נירתם ללא חת להילחם בחצי מאוכלוסיית ישראל, אלו שאינם נשים, ובאמצעות עיטו המושחזת מגלה נטיות ליבו: לדעתו יש לרמוס ולכתוש את זכויות הגברים במדינת ישראל. הבעייה עם עו"ד אמנון גבעוני היא שהוא שוכח שהלשכה לסיוע ממומנת ע"י המדינה ולא ע"י ויצו או נעמת, ומשכך עליו להיות מחוייב שלטא להפלות בין אזרחים על בסיס מין. ראו את דברי הבלע של האדון גבעוני: מאמר דעה לקראת פרסום הדו"ח הסופי של ועדת שניט.  קראנו ונגעלנו.  דעות כאלה צריכות להתפרסם בידיעות סעודיה או חדשות בושהאר.

כולנו יודעים שהלשכה לסיוע משפטי אשמה רבות בניתוק אבות מילדהם, בהיותה המממנת העיקרית של עורכי דין בחינם לנשים, שכל מטרתם להלחם באבות נגד משמורת משותפת, או אפילו הסדרי ראייה, וכל זאת בעבור בצע כסף:  תמורת 500 ש"ח שעורכי הדין מהסיוע המשפטי מקבלים עבור ישיבה אחת או ניסוח מסמך אחד, הם ימכרו נפשם לשטן, ויכתבו כל שטות הזוייה שהאבא מסוכן, איננו ראוי או "לא מגיע לו לראות את הילדים", "הילדים לא רוצים אבא", או "אין טעם בהסדרי ראייה".  עכשיו יצא המרצע מהשק ואנו עדים להלכי הרוח בסיוע המשפטי:  לנתק, לנתק ולנתק כמה שיותר ילדים מאבותיהם.

דו"ח שחיבר מבקר המדינה מעיד על כשים חמורים בלשכה לסיוע משפטי שהפכה לתחנה נוספת לעידוןד נשים להתגרש מבעליהם.  ראו, משרד המשפטים: כשלים בהעסקת עורכי דין חיצוניים ובפיקוח עליהם  "דו"ח מבקר המדינה בנוגע לאגף לסיוע משפטי ביקש לבדוק אם לשכות הסיוע המשפטי שהוקמו לפני כארבעה עשורים מכוח חוק הסיוע המשפטי, אכן ממלאות את יעודן – להעניק שירות משפטי לאלה שידם אינה משגת לממנו. רוב הכשלים שהעלתה הבדיקה נוגעים לסדרי העסקתם של עורכי דין העובדים עם לשכות הסיוע, באמצעות חוזי העסקה קבלניים. כשלים נוספים נמצאו בנוגע ליעילות ולשיפור השירות שניתן לציבור הפונים".

במקום לסוק בתיקון הכשלים, עוסקים בלשכה לסיוע משפטי בחבלה בשוויון ההורי, ומלחמה לניתוק ילדים מאבותיהם, למען נשים ונגד גברים בגירושין.

 

דו"ח מבקר המדינה בנוגע לאגף לסיוע משפטי ביקש לבדוק אם לשכות הסיוע המשפטי שהוקמו לפני כארבעה עשורים מכוח חוק הסיוע המשפטי, אכן ממלאות את יעודן – להעניק שירות משפטי לאלה שידם אינה משגת לממנו.

רוב הכשלים שהעלתה הבדיקה נוגעים לסדרי העסקתם של עורכי דין העובדים עם לשכות הסיוע, באמצעות חוזי העסקה קבלניים. כשלים נוספים נמצאו בנוגע ליעילות ולשיפור השירות שניתן לציבור הפונים

פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה