8/2013 – הוצל"פ המציאות מאחורי תעמולת הגבייה

Print Friendly, PDF & Email

ערב עיון מס' 3 שהתקיים בבית אריאלה ת"א בתאריך  11/8/2013 מטעם הקואליציה למען הילדים והמשפחה, א' זה אבא והתנועה למען עתיד ילדינו, בהנחיית יגאל אוריאל.  "הוצל"פ המציאות מאחורי תעמולת הגבייה".

הוצל"פ מזונות בשירות האינקוויציה הפמיניסטית לחיסול הגבר

יגאל אוריאל:  רמיסת כבוד החייבים במזונות וזכותם לחיים בכבוד

ההוצאה לפועל היום חודרת כמעט לכל בית בישראל. כמעט אחד מכל חמש אנשים בגירים ברחוב יש להם תיק בהוצל"פ. רוב הזוכים בהוצל"פ הן חברות תקשורת ובנקים, ומי שעושה עבורם את העבודה להביא את הכסף זו המדינה, באמצעים דרקוניים, בשיטות של הפחדה, ניפוח חשבונות, אישורים אוטמטיים כמבוקש, אי קיום דיונים, אי שמיעת חייבים, הטלת עיקולים והכבדות, והכל בשם הסלוגן המקודש: אף אחד לא נשאר חייב".

מכונת התעמולה של ההוצל"פ עובדת במרץ. ממה שאנחנו שומעים, בהוצל"פ מדברים כל הזמן על "העמקת הגבייה", על "תוספת כלים לגביה", והם משקיעים סכומים אסטרונומיים בפתיחת בניינים חדשים ולשכות חדשות, בהקמת מערכות מחשב יקרות, ביחסי ציבור בטלביזיה, ובהפצת נתונים על כל מיני מבצעי גבייה. זו מכונת תעמולה משומנת.

ניקח לדוגמא את המבצעים עם חברות התקשורת. מספרים לציבור שיהיו הנחות גדולות וכדאי להגיע להסדר. גם אם הם גובים 5% אחרי הפחתה של חצי מהחוב, הם מציגים את זה כהצלחה מסחררת, כשלמעשה 95% מהחובות שבמבצע נכשלים. אותו הדבר עם חייבי המזונות. מספרים שיש מיליארדים של שקלים שלא ניגבו מהגברים. אבל יש גם אלפי מיליארדי שקלים שלא ניגבים מחייבים רגילים, כי פשוט אין ממה לגבות. מי שמסתכל על הפרסומים של ראשי ההוצל"פ, הם מתהדרים במילים מכובסות כמו גבייה הומנית, בשקיפות וביעילות. אבל למעשה ההוצל"פ היא זו ששולחת אנשים לשוק האפור, להסתבך עוד יותר. אין בזה שום דבר הומאני. הריביות הן רצחניות וסודיות. אף אחד לא יודע לקרוא את דפי החשבון שלהם.

שי קופרקשטיין:  ההוצל"פ הפך כלי ענישה דרקוני להעברת כספים מגברים לנשים

שי קופרשטיין מרצה בערב עיון "הוצאה לפועל המציאות מאחורי תעמולת הגבייה", כנס של א' זה אבא, הקואליציה למען הילדים והמשפחה והתנועה למען עתיד ילדינו. אין כל סיבה לשלול מחייבי מזונות את מנגנוני ההגנה של חקירת יכולת. המורשת הקלוקלת של השופט מנחם אלון בבג"ץ פר"ח, אשר גרמה להתעללות בגברים ושלילת זכויות האזרח חייבת להגיע לקיצה.

עו"ד דב אבן אור:  ההוצל"פ מנגנון דורסני בשיטות סטליניסטיות להתעמרות בחייבים

עו"ד דב אבן אור מראשי המאבק במנגנון הדורסני של ההוצל"פ, מייצג קורבנות הוצל"פ ומגיש עתירות למען כלל אזרחי ישראל, ואף מנדב מזמנו למען המסכנים והעשוקים שההוצאה לפועל לא משאירה להם קרן אור בודדה של תקווה.

עו"ד רז משגב:  אסטרטגיות הגנה לגברים ממנגנון חיסול הגבר בהוצל"פ מזונות

80%-90% מתיקי המזונות בישראל מגיעים לגבייה בהוצל"פ כי שופטי המשפחה פוסקים בלי קשר להכנסה סכומים שערורייתים שאי אפשר לעמוד בהם. ההוצל"פ גובה 1% מהגבר ומוסיפה ריביות רצחניות, והרשמים מטילים הגבלות ללא רחמים, הגבלות שנועדו לחסל את הגבר. על המעט שכן ניתן לעשות, וזה באמת מעט. 

בפייסבוק:  https://www.facebook.com/events/157610264431935/

כתיבת תגובה