תביעה נגד מאבטחים ברוטלים בבית המשפט העליון: רוני בן שלמה ואורי נהוראי קריספין חטפו תביעה על מניעת כניסה ל"היכל הצדק" ת"ק 23208-12-16 העיתונאית לורי שם טוב נ' הנהלת בתי המשפט ואח'

Print Friendly, PDF & Email

מאבטחי בית המשפט העליון מטרידים את הציבור ואת האזרחים הבאים להיכנס בשערי "היכל הצדק". מה דינם של מאבטחים ברוטלים העובדים בבית המשפט העליון, ואינם משרתים את הציבור כיאות? תביעה קטנה. ככה יעשה למאבטחים  שפועלים נגד האזרחים באלימות ובריונות בשירות החונטה. התובעת: העיתונאית לורי שם טוב.

מתוך כתב התביעה:

אורי נהוראי קריספין

ביום 6/12/16 סיקרתי את הפגנת האבות הגרושים הזועקים לצדק ושוויון על ילדיהם בהליכי גירושין ופרידה. בין לבין, ביקשתי להיכנס לבית המשפט כדי להגיש בקשה לביהמ"ש העליון, שם מתנהל תיק שהגשתי לפטור מאגרה. המאבטחים רוני בן שלמה ואורי נהוראי קריספין, מנעו ממני להיכנס לתוך מוסד ציבורי ומנעו ממני להגיש כתבי בי-דין, על סמך טענות הזויות ומופרכות, שאני מפרה סדר דין ציבורי, ולפני חודש נכחתי בהפגנה מול בית משפט עליון. מדובר בשקרים. לא נכחתי בשום הפגנה לפני חודש.

למאבטחי בית המשפט אין סמכות למנוע מאזרחית כניסה למוסד ציבורי. אם הם חושבים שאני מפרה סדר דין ציבורי, שיזמינו משטרה, אבל הם לא יכולים למנוע ממני להיכנס. אכן הזמינו לי משטרה, את תומר פנחסי ושוטרת שלא הזדהתה. שני השוטרים יודעים היטב, שאני זכאית להיכנס למוסד ציבורי, וחזרו כמו שהגיעו. בשיא החוצפה של המאבטחים, הם אמרו שעו"ד שלמה, שמסייע לאזרחים לא מיוצגים, יצא אלי החוצה, כדי שאני לא אוכל להיכנס. כמובן שלא הסכמתי לכך.  אחרי המתנה ארוכה של 15 דקות נכנסתי.

רוני בן שלמה

סרטון המתעד אלימות ובריונות מאבטחי בית המשפט העליון

כתב התביעה:

פורסם בקטגוריה תביעות, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה